با توجه به همه گیری ویروس کووید-۱۹ در اسفند ماه سال ۹۸ و تعطیلی دانشگاه ها و مراکز فرهنگی از یک سو و عدم برگزاری تمامی رویدادها از سویی دیگر، دومین هفته فیلم سینما و تئاتر نیز مانند باقی رویدادها در شب افتتاحیه اش لغو و به امید رسیدن به شرایطی پایدار و مطلوب برای برگزاری حضوری به روزهای بعدتر موکول شد. روزهای بعدی که تا امروز نیامده و امکان برگزاری با حضور دانشجویان و علاقه‌مندان به فیلم کوتاه را از ما سلب کرده‌اند.

از آنجایی که از مهمترین اهداف شکل گیری «هفته فیلم دانشکده سینما و تئاتر»، ایجاد شرایطی مناسب برای آشنایی و ملاقات دانشجویان فعلی با دانشجویان سابق و بازگرداندن آن‌ها به دانشکده با هدف تماشای آثار همدیگر در کنار هم، انتقال تجربه، استفاده از پتانسیل های موجود و تسهیل در روند فیلمسازی بود، از برگزاری آن به صورت مجازی صرف نظر کرده تا بتوانیم در راستای تحقق هدف‌های هفته فیلم دانشکده سینما و تئاتر گام برداشته باشیم.

ولی در کنار همه این مسائل و با وجود صبر و شکیبایی برای رسیدن به این هدف با مجموعه کارهایی از جمله: سری لایوهای آسانسور، رویداد حمایتیِ تی‌بَگ (که شرح آن به زودی اعلام خواهد شد) و ... سعی کردیم تا زمان در اختیار را از دست نداده و با همکاری دانش آموختگان و تیم دومین دوره با شبیه سازی حس و حال دانشکده و ایجاد فضایی راحت و دوستانه امکان آموزش و انتقال تجربه را فراهم کرده و دوری و دلتنگی خودمان را ابراز کنیم.

به امید روزهای بهتر، شرایطی پایدارتر و البته بازگشتمان به دانشکده‌ای که خیلی دور به نظر می رسد ولی نزدیک است؛ خیلی زیاد...

نوشتن دیدگاه